Mikołajki w klasach 1-3 były fantastyczne i różnorodne. Przede wszystkim uczniowie byli ubrani na czerwono. Były drobne upominki, nawet wykonane własnoręcznie np. reniferki, wspólne ubieranie choinki, gry i zabawy, słodycze, wyjścia do kina m.in. na filmy pt. „Dziwny świat” oraz  „Wielki zielony krokodyl domowy” i do teatru, a także do Muzeum Iluzji i Bazyliszka. Nie mogło również zabraknąć wizyty św. Mikołaja – Ho, Ho, Ho:)

Mikołajki w kl.1-3  Mikołajki w kl.1-3  Mikołajki w kl.1-3  Mikołajki w kl.1-3

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów zaprosił uczniów klasy 3a na otwarte zajęcia informatyczne. Oprócz zadań z konkretnymi aplikacjami komputerowymi, pracy z tabletami, doskonale bawiliśmy się w czasie zabaw ruchowych, polecamy!

3a w OEiiZK  3a w OEiiZK  3a w OEiiZK  3a w OEiiZK

Klasa 2b korzystała w listopadzie z darmowych propozycji muzeów. Naszym ostatnim wyjściem była wycieczka do Pałacu w Wilanowie. Podczas warsztatów tańca dawnego, dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek o życiu dworu w czasach króla Jana III Sobieskiego. Poznaliśmy też modę z tego okresu, a niespodzianką była możliwość przymierzenie sukni z gorsetem i kontusza. Dworskie zabawy były niezwykle eleganckie, zresztą zobaczcie sami.:-)

2b w Wilanowie     2b w Wilanowie     2b w Wilanowie     2b w Wilanowie

30 listopada odbyły się na I pierwszym piętrze „Andrzejki” klas 1-3. Wyjątkowo w tym roku dodatkowo był to również Dzień szalonych fryzur. Kasy przygotowały stanowiska z wróżbami i każdy mógł sprawdzić, co go czeka w przyszłości. Zabawa była świetna, a wróżby jeśli ktoś chce, można potraktować z „przymrużeniem oka”.

Andrzejki kl.1-3     Andrzejki kl.1-3     Andrzejki kl.1-3     Andrzejki kl.1-3

Uczniowie klas 1a, 1c, 2a, 2b i 3c w listopadzie wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii BOHATERON. Dzieci poznały elementy polskiej historii z okresu Powstania Warszawskiego. Dyskutowały o tym, kto był/jest patriotą w czasach wojny i w czasie pokoju. Z wielkim zaangażowaniem dzieci zrobiły plakaty ze znakiem Polski walczącej oraz z symbolami narodowymi. Były również piosenki dla Powstańców warszawskich, a przede wszystkim słowa wdzięczności za walkę i poświęcenie. Wpisy z naszych działań powędrowały do Powstańców przez stronę www.dumnizpowstancow.pl

BOHATERON     BOHATERON     BOHATERON     BOHATERON

Uczniowie z 8e śpiewają, pięknie recytują, szybko biegają i celnie strzelają nie tylko do bramki.

8e w strzelinicy 8e w strzelinicy 8e w strzelinicy 8e w strzelinicy