Mikołajki w klasach 1-3 były fantastyczne i różnorodne. Przede wszystkim uczniowie byli ubrani na czerwono. Były drobne upominki, nawet wykonane własnoręcznie np. reniferki, wspólne ubieranie choinki, gry i zabawy, słodycze, wyjścia do kina m.in. na filmy pt. „Dziwny świat” oraz  „Wielki zielony krokodyl domowy” i do teatru, a także do Muzeum Iluzji i Bazyliszka. Nie mogło również zabraknąć wizyty św. Mikołaja – Ho, Ho, Ho:)

Mikołajki w kl.1-3  Mikołajki w kl.1-3  Mikołajki w kl.1-3  Mikołajki w kl.1-3

30 listopada odbyły się na I pierwszym piętrze „Andrzejki” klas 1-3. Wyjątkowo w tym roku dodatkowo był to również Dzień szalonych fryzur. Kasy przygotowały stanowiska z wróżbami i każdy mógł sprawdzić, co go czeka w przyszłości. Zabawa była świetna, a wróżby jeśli ktoś chce, można potraktować z „przymrużeniem oka”.

Andrzejki kl.1-3     Andrzejki kl.1-3     Andrzejki kl.1-3     Andrzejki kl.1-3

Uczniowie klas 1a, 1c, 2a, 2b i 3c w listopadzie wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii BOHATERON. Dzieci poznały elementy polskiej historii z okresu Powstania Warszawskiego. Dyskutowały o tym, kto był/jest patriotą w czasach wojny i w czasie pokoju. Z wielkim zaangażowaniem dzieci zrobiły plakaty ze znakiem Polski walczącej oraz z symbolami narodowymi. Były również piosenki dla Powstańców warszawskich, a przede wszystkim słowa wdzięczności za walkę i poświęcenie. Wpisy z naszych działań powędrowały do Powstańców przez stronę www.dumnizpowstancow.pl

BOHATERON     BOHATERON     BOHATERON     BOHATERON

Klasa 4a na lekcji muzyki już po pierwszych próbach gry na flecie.

Lekcja muzyki w 4a Lekcja muzyki w 4a Lekcja muzyki w 4a Lekcja muzyki w 4a

W piątek 25 listopada klasa 5b spędziła noc w szkole. Był to świetny czas do wspólnej integracji podczas wróżb andrzejkowych; tradycyjne lanie wosku, „marsz” butów za próg oraz wiele innych zabaw nie tylko andrzejkowych. Bawiliśmy się pysznie.

Nocowanie 5b w szkole Nocowanie 5b w szkole Nocowanie 5b w szkole Nocowanie 5b w szkole
klasa 2b brała udział w pierwszych zawodach orgaznizowanych przez Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki "I KROK PŁYWACKI" 18 osobowa reprezentacja mogła skosztować rywalizacji z dziećmi z innych klubów. Zdobyte doświadczenie zaowocuje na następnych zawodach.
Zawody pływackie w 2b Zawody pływackie w 2b Zawody pływackie w 2b Zawody pływackie w 2b