nauczyciel dzień godzina miejsce
Bilous Diana  czwartek    13.40-14.40 pokój nauczycielski
Bonatowska Katarzyna  środa                9.45-10.45 pokój nauczycielski
Burska Natalia poniedziałek      15.30-16.30 sala nr 30
Chmarra Agata czwartek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Chmielarz Renata poniedziałek 12.55-13.55 biblioteka
Cybulska Agnieszka wtorek 10.30-11.30 świetlica
Czerniga Eliza środa 15.35-16.35 sala nr 22
Czyż-Kulpińska Justyna piątek 9.45-10.45 pokój nauczycielski
Dąbkowska Olimpia piątek 7.00-8.00 pokój nauczycielski
Dobosz-Pyzel Anna środa 9.00-10.00 pokój psychologa
Falba Izabela środa 12.30-13.30 biblioteka
Gąstał-Kaczmarek Anna wtorek 14.00-15.00 pok. wicedyr.
Gozdalik Andrzej poniedziałek 10.00-11.00 pok. naucz. w-f
Janicki Krzysztof wtorek 11.00-12.00 świetlica
Jaskólska Agnieszka wtorek     7.00-8.00 sala nr 20
Jaśkiewicz Maria środa 8.45-9.45 pokój rewalidacji
Karolak Dominika wtorek 10.00-11.00 pok. naucz. w-f
Kaźmierczak Jakub wtorek 11.00-12.00 świetlica
Klimko-Sztolcman Anna wtorek 13.50-14.50 sala nr 18
Kobus Monika piątek 9.50-10.50 pok. logopedy
Kobylarczyk Wojciech poniedziałek 16.20-17.20 pok. naucz. w-f
Kołodziejczyk-Syska Monika  środa 9.40-10.40 świetlica
Korzeniowska Karolina poniedziałek 14.30-15.30 pok. naucz. w-f
Kosiacka Renata poniedziałek 12.40-13.40 sala nr 15
Krasuska Jolanta  czwartek         15.35-16.35 pokój nauczycielski
Krysik Agnieszka  poniedziałek      14.30-15.30 biblioteka
Krzykwo Justyna 1,3 czwartek  15.30-16.30 pokój nauczycielski
Kwiatkowska Anna  poniedziałek      7.00-8.00 sala nr 24
Larkowski Patryk piątek 12.00-13.00 pokój nauczycielski
Lasecki Marcin 1,3 piątek             15.30-16.30 pokój nauczycielski
Llas Jolanta 1,3 czwartek 15.35-16.35 pokój nauczycielski
Mańturzyk Agnieszka piątek 12.40-13.40 pokój pedagoga
Matryba Joanna poniedziałek      15.35-16.35 sala nr 23
Mazuruk Joanna wtorek 10.45-11.45 świetlica
Miros Iwona piątek 7.55-8.55 biblioteka
Niedźwiecka Agata  piątek           12.55-1.55 pokój nauczycielski
Nowacka Dominika wtorek 7.00-8.00 sala nr 12
Nowak Marcelina czwartek 8.45-9.45 pok. naucz. w-f
Oko Monika 2, 3 poniedziałek 12.40-13.40 pokój nauczycielski
Orczyk Beata czwartek 15.00-16.00 sekretariat
Padysz Mateusz poniedziałek 8.40-9.40 pokój nauczycielski
Pająk Aneta czwartek 7.00-8.00 sala nr 28
Panasiuk Renata poniedziałek 15.00-16.00 sala nr 25
Parrado Herrera Javier środa 8.00-9.00 pokój nauczycielski
Pasternak Ewa czwartek 12.00-13.00 biblioteka
Penkala-Smolec Joanna wtorek 15.30-16.30 pok. naucz. w-f
Piątkowski Patryk poniedziałek 15.30-16.30 pok. naucz. w-f
Piotrowski Piotr sobota 10.00-11.00 pok. naucz. w-f
Sałacińska Agata środa 15.35 -16.35 sala nr 22
Sawoniuk Łukasz środa 16.30-17.30 pok. naucz. w-f
Siedlecka Barbara poniedziałek 14.40-15.40 pokój nauczycielski
Skuzińska Wiktoria wtorek 10.30-11.30 świetlica
Słonawska Małgorzata  wtorek              15.35-16.35 pokój nauczycielski
Sobolewska Magadalena poniedziałek 17.10-18.10 sala nr 3
Stańczuk Ewa piątek 11.50-12.50 pokój nauczycielski
Szatkowska Natalia  piątek             7.00-8.00 pokój nauczycielski
Szczygielska Agnieszka poniedziałek 12.40-13.40 biblioteka
Szostkiewicz Renata środa 12.35-13.35 biblioteka
Szwedek Teresa środa 7.55-8.55 pokój nauczycielski
Szymanek Joanna poniedziałek 10.30-11.30 świetlica
Tomczyk-Wiślicka Grażyna środa 12.40-13.40 biblioteka
Trębicka Renata  czwartek 16.25-17.25 sala nr 29
Tyszkiewicz Monika wtorek 10.30-11.30 świetlica
Ugodzińska Monika czwartek 11.55-12.55 pokój terapeuty
Walicka Izabela  poniedziałek      7.00-8.00 pokój nauczycielski
Wojtecki Daniel środa 14.00-15.00 pok. naucz. w-f
Wójcik Iwona środa 14.00-15.00 pok. wicedyr.
Zaczek Renata środa 15.30-16.60 sala nr 23
Zajdel Marta środa 9.50-10.50 pokój nauczycielski
Zajkowska Hanna poniedziałek 12.35-13.35 biblioteka
Żaczyńska Natalia wtorek 12.55-13.55 biblioteka
Żarnowska Karolina środa 15.30-16.30 pok. naucz. w-f