Dyrektor szkoły - Beata Orczyk

"26 lat swojego zawodowego życia związałam ze szkołą. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka polskiego, uczę także wychowania do życia w rodzinie. Praca z dziećmi i z młodzieżą daje mi niezmiennie wiele satysfakcji i motywuje do ciągłego rozwoju.
Od 2001 roku pracuję w Szkole Podstawowej nr 158 jako nauczyciel języka polskiego, 10 lat byłam wicedyrektorem a od 1. września 2017 roku jestem dyrektorem szkoły na Ciasnej.
Mam męża i dwoje dorosłych dzieci. Kilka lat temu adoptowałam psa Dżako - cudownego kundelka, przy którym zapominam o wszystkich troskach i zmartwieniach.
Uwielbiam lato i urocze zakątki kaszubskich jezior, gdzie najchętniej odpoczywam. Lubię piosenki Pablopavo i Stanisławy Celińskiej. Chętnie sięgam po książki, najczęściej po literaturę faktu i reportaże.
Optymistycznie patrzę w przyszłość!"

Dyrektor przyjmuje interesantów codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu.
tel. 22 8311327

 

Wicedyrektor szkoły - Anna Gąstał-Kaczmarek

Nauczyciel wychowania fizycznego i trener lekkiej atletyki.
Mistrzyni Polski w skoku w dal.
Zainteresowania: sport, podróże i dobra włoska kuchnia...

 

 

 

 

Wicedyrektor szkoły - Iwona Wójcik

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowawca świetlicy.
Lubię podróże małe i duże, czytanie książek na plaży, paellę i koty. Na zajęciach staram się rozwijać kreatywność i rozbudzać ciekawość dzieci.

 

 

 

 

Kierownik świetlicy - Agnieszka Cybulska

Nauczyciel pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej, oligofrenopedagog. Od ponad 20 lat związany ze świetlicą na Ciasnej. Lubię piękne polskie krajobrazy, psy, ciekawą książkę oraz ogrodnictwo.