Klasy 4 -8Dzisiejszy wicemistrzowski sukces dedykujemy Milanowi z kl.8e, który podczas finałowego meczu doznał urazu ręki zakończonego operacją w szpitalu. MILAN WRACAJ SZYBKO DO FORMY. CZEKAMY NA CIEBIE. Klasie 8e i 7a gratulujemy sukcesu i dziękujemy za wielkie zaangażowanie.
Warszawska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej Warszawska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej
Klasy 4 -8Podwójne Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście w piłce nożnej w ciągu dwóch godzin. Brawo drużyna dziewcząt i chłopców klas 7, 8. Od przyszłego tygodnia nasze drużyny reprezentują dzielnicę w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Trzymamy kciuki. Powodzenia.
Piłkarski sukces dzielnicy śródmieście Piłkarski sukces dzielnicy śródmieście Piłkarski sukces dzielnicy śródmieście Piłkarski sukces dzielnicy śródmieście

Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

Uczeń naszej szkoły - Victor Ciempiel klasa 7e, został powołany na zgrupowanie kadry MZPN U13 w Lublinie. Jest to wielkie wyróżnienie i docenienie pracy Victora jak i jego kolegów, bez których nie byłoby tego sukcesu. Gratulacje dla Victora. Na zdjęciu Victor z nr 6.

Kadra Mazowsza w piłce nożnej

Logo     Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

W dniach 05-12.02.2022 przebywaliśmy na obozie szkoleniowym w Rado Resort - Wola Chorzelowska. Dzięki świetnym warunkom boiskowym mogliśmy doskonalić swoje umiejętności techniczne, taktyczne oraz motoryczne. Na wieczornych odprawach zgłębialiśmy wiedzę w zakresie budowania pewności siebie. Rozegraliśmy trzy gry kontrolne oraz kibicowaliśmy zawodnikom Stali Mielec oraz Górnika Zabrze w meczu Ekstraklasy.

Obóz szkoleniowy piłkarski  Obóz szkoleniowy piłkarski  Obóz szkoleniowy piłkarski  Obóz szkoleniowy piłkarski  Obóz szkoleniowy piłkarski

Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

22 stycznia do Łodzi udała się drużyna U11 (rocznik 2011). Poloniści prowadzeni przez trenerów Daniela Wojteckiego i Michała Zientalę zagrali z rówieśnikami z Łódzkiego Klubu Sportowego. Spotkanie zakończyło się remisem. Trzymamy kciuki za dalsze dalsze sukcesy.

Gry kontrolne piłka nożna Gry kontrolne piłka nożna Gry kontrolne piłka nożna Gry kontrolne piłka nożna