Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

Uczeń naszej szkoły - Victor Ciempiel klasa 7e, został powołany na zgrupowanie kadry MZPN U13 w Lublinie. Jest to wielkie wyróżnienie i docenienie pracy Victora jak i jego kolegów, bez których nie byłoby tego sukcesu. Gratulacje dla Victora. Na zdjęciu Victor z nr 6.

Kadra Mazowsza w piłce nożnej

Logo     Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

W dniach 05-12.02.2022 przebywaliśmy na obozie szkoleniowym w Rado Resort - Wola Chorzelowska. Dzięki świetnym warunkom boiskowym mogliśmy doskonalić swoje umiejętności techniczne, taktyczne oraz motoryczne. Na wieczornych odprawach zgłębialiśmy wiedzę w zakresie budowania pewności siebie. Rozegraliśmy trzy gry kontrolne oraz kibicowaliśmy zawodnikom Stali Mielec oraz Górnika Zabrze w meczu Ekstraklasy.

Obóz szkoleniowy piłkarski  Obóz szkoleniowy piłkarski  Obóz szkoleniowy piłkarski  Obóz szkoleniowy piłkarski  Obóz szkoleniowy piłkarski

Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

22 stycznia do Łodzi udała się drużyna U11 (rocznik 2011). Poloniści prowadzeni przez trenerów Daniela Wojteckiego i Michała Zientalę zagrali z rówieśnikami z Łódzkiego Klubu Sportowego. Spotkanie zakończyło się remisem. Trzymamy kciuki za dalsze dalsze sukcesy.

Gry kontrolne piłka nożna Gry kontrolne piłka nożna Gry kontrolne piłka nożna Gry kontrolne piłka nożna

Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!
Za nami trzydniowe rozgrywki Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej. Nasi podopieczni zaprezentowali ofensywny i otwarty styl gry, potwierdzony wieloma golami. Ostatecznie przegrywamy jedynie spotkanie finałowe, zdobywając drugie miejsce. Gratulacje!
WOM WOM WOM WOM

Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasi chłopcy wygrali Śródmiejską Olimpiadę Młodzieży w piłce nożnej. Dzięki temu awansujemy do finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Czekamy na kolejną sportową przygodę! Wielka brawa dla naszych dzielnych reprezentantów!

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży - piłka nożna