Klasy 4 -8Praktycznie wszyscy zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe, co dla trenera ma największe znaczenie. Zajęliśmy 1 miejsce w klasyfikacji medalowej, ale nie wpadajmy w zachwyt. Zabrakło na zawodach silnych zespołów z G8 Bielany i GIM92 Ursynów. Jednakże dzieci walczyły dzielnie. Bardziej doświadczeni zawodnicy zdobywali medale: Agata, Leo, Ignacy i dyplomy Marysia, Tosia, Wojtek, Aurelia. Bardzo cieszy również postawa nowicjuszy: Uli - dyplom 6m. Zosi - świetny czas na 50 dowolnym, oraz bliźniaków Laury i Marcela - którzy startowali bez presji, jak równy z równym. Gratulacje dla wszystkich.
Zawody pływackie uczniów z 4b Zawody pływackie uczniów z 4b Zawody pływackie uczniów z 4b Zawody pływackie uczniów z 4b

Klasy 4 -8 Zaczynamy od miłych wiadomości. Uczniowie klasy 8b: Maja Dudkiewicz Tarasiewicz Piotr, Janus Tymon, Włodarczyk Michał zostali powołani do Kadry Polski Juniorów w Pływaniu. Zawodnikom oraz trenerowi prowadzącemu - Wojciechowi Kobylarczykowi- serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nadchodzącym sezonie.

Kadra pływacka klasa 8
Klasy 4 -8Reprezentanci naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w dwóch kategoriach: młodsza 12-13, starsza 14-15. Dwa dni walki przyniosły nam bardzo dobre rezultaty i dużo radości. W kategorii młodszej nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni zwyciężając w klasyfikacji punktowej. 26 medali 8 złotych, 7 srebrnych i 11 brązowych. Najlepszym zawodnikiem został Tarasiewicz Piotr. W kategorii starszej zajęliśmy 5 miejsce - wywalczyliśmy 224 pkt oraz 4 medale 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy. Dwa razy zajmowaliśmy całe podium (200 dowolnym oraz 200 zmiennym chłopców), niejednokrotnie dublowaniem podium (100, 200 klasycznym chłopców 50 dowolnym dziewcząt). Wielki sukces w Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych ekipa pływaków zakończyła na dywaniku u Pani Dyrektor. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów.
Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Pływaniu Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Pływaniu Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Pływaniu Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Pływaniu
Pływacy Polonii uczniowie naszej placówki z klas 5,6 i 7b zajęli 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej, zdobywając Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. Na starcie stanęli reprezentanci 42 klubów z roczników 2006-2011. Medale dla klubu: złote - 31, srebrne - 33, brązowe - 33. Gratulujemy medali i nowych rekordów życiowych.
IV Mistrzostwa Mazowsza w Ciechanowie IV Mistrzostwa Mazowsza w Ciechanowie IV Mistrzostwa Mazowsza w Ciechanowie
16 medali 9 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe zdobyli uczniowie klasy 7 i 6b zwyciężając jednocześnie w klasyfikacji medalowej. Bezkonkurencyjne sztafety mix oraz 4 x 100 dowolnym w wykonaniu dziewcząt i chłopców dały również I miejsce w klasyfikacji punktowej tej rundy. Mały przegląd formy za nami w weekend startujemy w Ciechanowie a za 2 tygodnie MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ SPORTOWYCH oraz MIĘDZYWOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12 i 13-letnich. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
I runda Grand Prix rocznika 2009/2010 I runda Grand Prix rocznika 2009/2010 I runda Grand Prix rocznika 2009/2010 I runda Grand Prix rocznika 2009/2010