Klasy 4 -8Bruno Polak z klasy 8c (siatkarskiej) otrzymał powołanie na zgrupowanie kadry Polski U-14. W dniach 13-20 listopada Bruno przebywa na zgrupowaniu kadry w Żyrardowie. Bardzo się cieszymy, trzymamy kciuki i życzymy udanych treningów.

Powołanie do kadry siatkarskiej
Klasy 4 -8W piątek 7 października odbyła się wielka Gala podsumowująca rywalizację w ramach LV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Nasza szkoła zajęła rewelacyjne VI miejsce w kategorii młodzież i VIII w kategorii dzieci w całej Warszawie. Byliśmy najwyżej sklasyfikowaną śródmiejską szkołą podstawową. Indywidualne wyróżnienie za wkład pracy i osiągnięcia sportowe otrzymał trener piłki siatkowej Pan Patryk Piątkowski. Gratulacje. Puchary i dyplomy wręczała Wiceprezydent Warszawy Pani Renata Kaznowska. Jesteśmy bardzo dumni.
Wyróżnienia i nagrody dla siatkarzy Wyróżnienia i nagrody dla siatkarzy Wyróżnienia i nagrody dla siatkarzyWyróżnienia i nagrody dla siatkarzy
Logo  Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

Reprezentacja naszej szkoły w kat. chłopców rocznik 2009 i młodsi wygrali XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Po zdobyciu złotego medalu na Mistrzostwach Warszawy dziś reprezentowaliśmy naszą szkołę, Miasto Stołeczne Warszawa oraz Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy podczas Mistrzostw Mazowsza w piłce siatkowej. Po zaciętych meczach zajęliśmy pierwsze miejsce w bardzo dobrze obsadzonym turnieju w Kobyłce. W finale po pełnym emocji tie breaku pokonaliśmy drużynę gospodarzy 2-1.

Mistrzowie Mazowsza w piłce siatkowej Mistrzowie Mazowsza w piłce siatkowej Mistrzowie Mazowsza w piłce siatkowej Mistrzowie Mazowsza w piłce siatkowej

Logo   Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

Siatkarze z rocznika 2009 i młodsi wygrali LX Warszawską Olimpiadę Młodzieży. To historyczny sukces tej dyscypliny w naszej szkole. W drodze po złoto pokonaliśmy reprezentację dzielnic: Praga Północ, Ochota, Wawer, Wola, Bemowo i Żoliborz tracąc przy tym tylko jednego seta. Dnia 26 kwietnia uczniowie i trener odebrali gratulacje i upominki z rąk Burmistrza dzielnicy Śródmieście oraz Zastępcy Dzielnicy Śródmieście.

Mistrzowie Stolicy Mistrzowie Stolicy Mistrzowie Stolicy Mistrzowie Stolicy

Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

Reprezentacja siatkarzy rocznika 2009 i młodszych została mistrzem Śródmieścia w mini piłce siatkowej chłopców. W turnieju finałowym wygraliśmy z: SP nr 75 - 2-0 (25:6, 25:12), SP nr 210 - 2:0 (25:15, 25:19). Gratulacje dla zawodników i trenera.