Klasy 4 -8W rozegranych Mistrzostwach Śródmieścia w szachach zdobyliśmy: I miejsce w kategorii młodzież (kl. 7-8), III miejsce w kategorii dzieci (kl. 2-6). Wielkie gratulacje i czekamy na kolejne sukcesy w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Powodzenia!
Mistrzostwa Śródmieścia w szachach Mistrzostwa Śródmieścia w szachach Mistrzostwa Śródmieścia w szachach Mistrzostwa Śródmieścia w szachach
Klasy 4 -8Po zdobyciu Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście, Warszawy, Mazowsza , nasza reprezentacja wystartowała w Mistrzostwach Polski w sztafetowych biegach przełajowych w Tomaszowie Lubelskim. Po zaciętej, ambitnej walce chłopcy uplasowali się na doskonałym IX miejscu.Jest to dla naszej szkoły pierwszy taki start, nowe doświadczenie i potwierdzenie, że jesteśmy wszechstronni i waleczni. Brawo chłopcy z kl. 8e, trenerzy- Ł. Sawoniuk i P. Larkowski.
Klasy 4 -8Nasza fantastyczna sztafeta chłopców w biegach przełajowych 10×1000m zdobyła tytuł mistrzowski w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Skład drużyny: Kacper, Karol, Victor, Patryk, Gabriel, Dmytro, Damian, Rafał, Jan, Jakub. Wielkie brawa!
Mazowieckie Igrzyska Młodzieży - Sztafeta
Klasy 4 -8Nasi uczniowie, zawodnicy UKP Polonia, po raz kolejny pokazali, że wszechstronność jest ich mocną stroną! Wielkie gratulacje dla uczniów klas 2c, 3b, 4b, 5b i 7a, którzy swoim udanym udziałem w Mistrzostwach Warszawy w dwuboju nowoczesnym, zapewnili sobie prawo startu w Mistrzostwach Polski w tej dyscyplinie. Na początku grudnia ruszamy do COS OPO Spała, gdzie powalczymy o wysokie rezultaty na arenie krajowej. Gratulacje.
Sukces w dwuboju nowoczesnym  Sukces w dwuboju nowoczesnym  Sukces w dwuboju nowoczesnym  Sukces w dwuboju nowoczesnym
Klasy 4 -8Wtorek, drugi dzień tygodnia z wielkimi emocjami i osiągnięciami. Dziś odbyły się finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych. Zespół chłopców kl.7, 8 ze zdecydowaną przewagą wywalczył I MIEJSCE czyli Mistrzostwo Warszawy. Dziewczynki zdobyły bardzo dobre IX miejsce. Tym samym chłopcy awansowali do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w przyszłym tygodniu.
GRATULACJE! Życzymy powodzenia na Mazowszu.