Logo  Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!


Roch Krukowski kl.8a - to najlepszy zawodnik w Polsce i na świecie w rzucie oszczepem. Tytuły i osiągnięcia Rocha: 1 miejsce Mistrzostwa Polski u16, rekord Polski u16 71.63m, 2 najlepszy wynik na świecie u16, 2 razy pierwsze miejsce na mistrzostwach Europy dzieci -2 razy mistrzostwo Warszawy i Mazowsza, nominacja na EYOF (europejskie igrzyska u16).
Najlepszy zawodnik Polski i na świecie w rzucie oszczepem Najlepszy zawodnik Polski i na świecie w rzucie oszczepem

LogoUczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!


16 maja na stołecznym stadionie Agrykoli odbyły się zawody 4-boju lekkoatletycznego w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży. 4-bój LA to bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600 m. Nasze dziewczęta z rocznika 2009 i 2010 zdobyły srebrny medal. To duży sukces . Skład drużyny: Maja Bieniecka i Zofia Zalewska z 7b , Agata Czerniga i Julia Otulak z 6a oraz Barbara Wieluńska i Natalia Janiak z 7a. 

Zawody 4-boju lekkoatletycznego Zawody 4-boju lekkoatletycznego Zawody 4-boju lekkoatletycznego Zawody 4-boju lekkoatletycznego

  Dzieciaki ze Starówki, to same zdolne główki!

20 kwietnia Komitet Organizacyjny Światowego Dnia Języka Chińskiego 2022 pod patronatem Organizacji Narodów Zjednoczonych i 2. Festiwalu Wideo w Języku Chińskim ogłosił zwycięzców konkursu wideo „China Chic”. Ludzie z całego świata, zademonstrowali swoje talenty śpiewając, tańcząc, malując i pisząc, a także poprzez projektowanie mody, sztuki walki i talk-show. Wśród laureatów znalazła się uczennica klasy 2b Oriana Osuch, która została nagrodzona tytułem Future Star Award. BRAWO!
Link do oficjalnego komunikatu Festiwalu  https://newseu.cgtn.com/news/2022-04-19/UN-Chinese-Language-Day-winners-announced-19lhw9HyujK/index.html
Link do Gali na YouTube  https://www.youtube.com/watch?v=EdKuejJP2co (53min. relacji)

Oriana Osuch 2b     Oriana Osuch 2b     Oriana Osuch 2b

Logo Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!


Za nami zmagania lekkoatletyczne w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży. Drugie miejsce w sztafecie 4x100 metrów zajęli chłopcy w składzie: Stefan 8B, Karol 8C, Sebastian 7D, Dominik 7C. Indywidualny bieg na 200 metrów: złoty medal zdobył Stefan 8B, srebrny medal Karol 8C. Indywidualny bieg na 300 metrów: srebrny medal zdobyła Julia 8C.
Lekkoatletyka w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży Lekkoatletyka w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży Lekkoatletyka w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży

Logo

Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

7 kwietnia 2022r. wzięliśmy udział w XVI Śródmiejskim Konkursie Muzycznych Talentów w DK "Łazienkowska". Zespół "158", czyli rozśpiewana 11 z klas czwartych wyśpiewała Srebrną Wenę! Ale mieliśmy jeszcze dwie prezentacje. Bardzo dobrze zaprezentowała się Helena Batory z 7b, natomiast Victor Ciempiel z 7e zachwycił Jury, które przyznało po raz pierwszy w 16-letniej historii konkursu! nagrodę specjalną - Skrzydlatą Wenę - "za zaskakującą twórczość i wrażliwość artystyczną w tak młodym wieku, z nadzieją na dalszy rozwój". 

XVI Śródmiejski Konkurs Muzycznych Talentów  XVI Śródmiejski Konkurs Muzycznych Talentów