Klasy 4 -8Reprezentanci naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w dwóch kategoriach: młodsza 12-13, starsza 14-15. Dwa dni walki przyniosły nam bardzo dobre rezultaty i dużo radości. W kategorii młodszej nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni zwyciężając w klasyfikacji punktowej. 26 medali 8 złotych, 7 srebrnych i 11 brązowych. Najlepszym zawodnikiem został Tarasiewicz Piotr. W kategorii starszej zajęliśmy 5 miejsce - wywalczyliśmy 224 pkt oraz 4 medale 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy. Dwa razy zajmowaliśmy całe podium (200 dowolnym oraz 200 zmiennym chłopców), niejednokrotnie dublowaniem podium (100, 200 klasycznym chłopców 50 dowolnym dziewcząt). Wielki sukces w Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych ekipa pływaków zakończyła na dywaniku u Pani Dyrektor. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów.
Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Pływaniu Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Pływaniu Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Pływaniu Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Pływaniu