Sezon rowerowy w pełni, a uczniowie klas 1c, 1b, 2b mieli okazję uczestniczyć w warsztatach rowerowych zorganizowanych przez MDK Łazienkowska. Podczas zajęć uczniowie klas pierwszych miały za zadanie znaleźć dziurę w dętce i zakleić ją. Uczniowie z klasy 2b, wymieniali koło w rowerze i poznali budowę roweru. Zajęcia były bardzo interesujące, a zdobytą wiedzę wykorzystamy w czasie wakacyjnych wycieczek rowerowych.
Warsztaty rowerowe Warsztaty rowerowe Warsztaty rowerowe Warsztaty rowerowe

Logo szkoły klasy 1 - 3 Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Gratulujemy kreatywności oraz wyobraźni! A oto lista nagrodzonych uczniów:

Konkurs  Konkurs  Konkurs  Konkurs

30 maja odbył się kolejny cykl zajęć integracyjnych uczniów polskich i ukraińskich w ramach projektu MaKI (Mazowieckie Kluby Integracyjne) finansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Podczas zajęć uczniowie przenieśli się do świata wyobraźni, wymyślali różne zastosowania przedmiotów, stworzyli piękne dzieła sztuki a najważniejsze - świetnie się bawili.

W naszej Szkole realizujemy projekt MaKI (Mazowieckie Kluby Integracyjne) finansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach, którego wsparcie uzyskają nauczyciele i wychowawcy. Dzięki podejmowanym działaniom będziemy wspierani w pracy na rzecz integracji uczniów polskich i ukraińskich. Pierwsze działania już za nami:
spotkanie z wirtuozem w Teatrze Wielkim, Opera w kadrze "Zaczarowany Flet", integracyjne zajęcia twórcze dla uczniów polskich I ukraińskich, nauka gry w warcaby, szkolenie dla nauczyciel. Kolejne przed nami: zajęcia twórcze, Teatr Wielki od kulis, turniej warcabowy. Projekt realizowany jest we współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz m.in. z Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie, Muzeum Warszawy oraz Polskim Związkiem Warcabowym.
Projekt MaKI