W andrzejkowy wieczór pełen wróżb i magii nasze świetliczaki poznały bliższą i dalszą przyszłość. Wspólna zabawa sprawiła wszystkim wiele radości, a wróżby czekają na spełnienie.
Andrzejki w świetlicy Andrzejki w świetlicy Andrzejki w świetlicy Andrzejki w świetlicy

Logo szkoły klasy 1 - 3 Konkurs plastyczny "Nie trzeba być rasowym psem, żeby można było przytulić się" rozstrzygnięty. Poniżej znajduję się lista wygranych i wyróżnionych. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy kreatywności!

Konkurs plastyczny "Nie trzeba być rasowym psem, żeby można było przytulić się"

W tym dniu dniu uśmiechnij się bardziej. 21 listopada- Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie ze świetlicy przesyłają najszczerszą życzliwą MOC.
Dzień życzliwości w świetlicy Dzień życzliwości w świetlicy Dzień życzliwości w świetlicy Dzień życzliwości w świetlicy

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbiórki naklejek z sieci sklepów Biedronka. W tym roku udało nam się nazbierać, aż 40 pełnych albumów. Albumy zostały przesłane do Centrum Zdrowia Dziecka i wymienione na maskotki Bystrzaki dla małych pacjentów.

Akcja naklejek z Biedronki  Akcja naklejek z Biedronki  Akcja naklejek z Biedronki  Akcja naklejek z Biedronki