facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Osiągnięcia w konkursach

 

Konkurs literacko - plastyczny "Fantastyczny XXI w." pod patronatem MKO

 Laureatka: Patrycja Beder, klasa 6b

 

 

IX EDYCJA WARSZAWSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKO-FOTOGRAFICZNEGO "CZYTAM WIĘC JESTEM" 

III miejsce: Oliwia Kochanowska , klasa 2a
Wyróżnienie: Karol Chilarzewski, klasa  4e

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS SOKRATES 

BIOLOGIA - I miejsce, Łukasz Piwnik, klasa 8c
CHEMIA - I miejsce, Łukasz Piwnik, klasa 8c

 

 

 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA "OLIMPUS" Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Laureaci:

VII miejsce, Jakub Kulesza, klasa 6b
VII miejsce, Filip Stawicki, klasa 6b  
IX miejsce, Patrycja Beder, klasa 6b

 

 

KONKURS  LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ "WIEŻA BABEL"
Konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Lingwistyki Rekreacyjnej przy Uniwersytecie Warszawskim

finalista: Maksymilian Moryciński, klasa 7a

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "A MOŻE TAK DEGAS"
Konkurs organizowany przez XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów

II miejsce w kategorii gimnazjum/szkoła podstawowa: Weronika Plewczyńska, klasa 8a

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA 2019 DLA FUNDACJI BGK W WARSZAWIE

III miejsce: Lena Maciejczak, klasa 2b
Wyróżnienie: Julia Kardyś, klasa 2a

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO THE BAT KID W ROZUMIENIU ZE SŁUCHU

II miejsce: Filip Stawicki, klasa 6b

 


OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALFIK MATEMATYCZY”

Dyplomy za bardzo dobry wynik otrzymali:

Wiktor Jakubowski, klasa 2a
Stanisław Kaszczuk,klasa 2b
Tymoteusz Dudkowski, klasa 2b
Witold Kowalski, klasa 4b
Patrycja Beder, klasa 6b
Filip Stawicki, klasa 6b
Iwo Kozłowski, klasa 6b
Olaf Khan klasa 6c

 


Internetowy i Interaktywny Konkurs Matematyczny „MAKS MATEMATYCZNY"

 Guziak Hubert 6c – czasopismo LOGI i darmowy udział w kolejnej edycji
 Moryciński Maksymilian 7a – czasopismo LOGI i darmowy udział w kolejnej edycji

 


„SŁOWEM MALOWANE RĘCZNIE KALIGRAFOWANE”

Konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury MURANÓW

I miejsce: Krystian Nowak, klasa 5d

 


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MITOLOGICZNA OLIPMUS

14 miejsce: Filip Stawicki, klasa 6b

 


ŚRÓDMIEJSKI FESTIWAL MŁODYCH TALENTÓW „KIEDY TWORZĘ CZUJĘ SIĘ WOLNY”
Konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury MURANÓW

III miejsce Brązowa Wena: Stefan Bernat, klasa 4e
Wyróżnienie: Eryk Osóbka-Morawski, klasa 5b

 

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony