facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Muzeum POLIN zaprasza do udziału w siódmej odsłonie akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile.

Warto dołączyć do akcji nagrodzonej tytułem najlepszej kampanii społecznej, która stanowi zarówno lekcję historii, jak i naukę szacunku i tolerancji. Tegoroczna akcja przebiegnie również w momencie szczególnym: rok 2019 jest w Warszawie rokiem Marka Edelmana – ostatniego przywódcy powstania i jednego z ocalałych z warszawskiego getta.

Muzeum POLIN zaprasza do udziału w akcji osoby, które ukończyły 14. rok życia. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie polin.pl/zonkile-2019.

Zadaniem wolontariuszy będzie rozdawanie papierowych kwiatów na ulicach Warszawy i informowanie o obchodzonej rocznicy. Osoby, które wezmą udział w tegorocznej odsłonie, będą miały okazję zwiedzić wystawę stałą Muzeum POLIN, uczestniczyć w warsztatach komunikacyjnych i spotkaniach ze świadkami historii, a także poznać historię warszawskiego getta. Każdy otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wolontariacie. Zgłoszenia można przesyłać do 24 lutego.

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig    certyfikat przejrzystości publicznej  

Początek strony