Od wielu lat uczymy dzieci i młodzież w klasach sportowych (pływackich, piłkarskich, siatkarskich) oraz w klasach ogólnych – wszyscy nasi uczniowie mogą liczyć na nasze wsparcie, zaangażowanie i doświadczenie. Chcemy, aby dzieci w naszej szkole rozwijały swoje talenty, uczyły się w pozytywnej atmosferze, mogły spędzać tu ciekawie czas – nie tylko na lekcjach, ale także podczas różnych ciekawych szkolnych wydarzeń, pozaszkolnych wyjść oraz w naszej niezwykłej, kreatywnej świetlicy uwielbianej przez uczniów.

Tworzymy zgrany zespół nauczycielski – otwarta i sympatyczna Dyrekcja, nauczyciele kochający swoją pracę, niezwykle fachowi trenerzy sportowi, troskliwi nauczyciele specjaliści oraz pomysłowi nauczyciele świetlicy to właśnie my. W każdym uczniu staramy się dostrzegać mocne strony i do każdego dziecka staramy się podchodzić indywidualnie. Wspieramy zarówno wybitnie uzdolnionych, doskonałych sportowców, uczniów wielojęzycznych, jak i dzieci lubiące działać w wolontariacie, chcące wykazać się w samorządzie szkolnym czy uczniów z dysleksją lub innymi trudnościami edukacyjnymi.