Uroczyste zakończenie roku szkolnego   Uroczyste zakończenie roku szkolnego  Uroczyste zakończenie roku szkolnego   Uroczyste zakończenie roku szkolnego   Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego   Uroczyste zakończenie roku szkolnego   Uroczyste zakończenie roku szkolnego   Uroczyste zakończenie roku szkolnego  Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Nasza szkoła wzięła udział w XV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego TRZYMAJ FORMĘ!
Program był realizowany przez cały rok szkolny 2020/2021, a jego celem było promowanie sportu, aktywności fizycznej i zdrowej diety przy współudziale trenerów, nauczycieli, rodziców i uczniów.
Na zakończeniu programu zostaliśmy uhonorowani certyfikatem.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w ten program, by wspólnie dążyć do poprawy swojej kondycji fizycznej i nawyków żywieniowych (zwłaszcza w czasie pandemii).
Pamiętajmy: W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!

Program Edukacyjny

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego 3a wybrała się do Torunia. Wszystkie dzieci nie mogły się wprost doczekać wyjazdu. Nic dziwnego, bo cały pobyt był zapełniony atrakcjami. Pierwszego dnia zwiedziliśmy z przewodnikiem toruńską Starówkę, Muzeum Kopernia i ruiny Zamku Krzyżackiego, w którego lochach największą atrakcją okazała się sala strachów. Były piski, krzyki i masa zdjęć ze zjawami. Po takich przeżyciach obiad smakował wyśmienicie! Bardzo późnym wieczorem zaliczyliśmy jeszcze plac zabaw. :-) Drugiego dnia odwiedziliśmy w Planetarium Bazę Mars#17 i obejrzeliśmy film o kosmosie. Musieliśmy się bardzo spieszyć, by zdążyć zakupić pamiątki przed warsztatami wyrobu pierników i zwiedzeniu Muzeum Piernika (w tym czasie nasze pierniczki się pięknie upiekły). Nie zabrakło też dużej porcji lodów na zakończenie wycieczki. W pociągu żegnaliśmy Toruń piernikami i łezką w oku... Do Warszawy wróciliśmy szczęśliwi i w pełni uzbrojeni - po zakupie łuków, toporów i innych średniowiecznych militariów. ;-)

3a na wycieczce w Toruniu  3a na wycieczce w Toruniu  3a na wycieczce w Toruniu  3a na wycieczce w Toruniu

Dzisiaj był ostatni dzień w tym roku szkolnym, bardzo dziwnym i trudnym dla wszystkich. Uczniowie klas 1-3 jako pierwsi w szkole spotkali się ze swoimi Paniami. Była część oficjalna i rozdanie świadectw oraz książek i dyplomów, a następnie były niespodzianki i pamiątkowe zdjęcia. Uczniowie klas trzecich po raz ostatni spotkali się ze swoimi wychowawczyniami.  Były łzy i wzruszenie. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Wakacje właśnie się rozpoczęły! Hura!

Zakończenie roku szkolnego w kl.1-3  Zakończenie roku szkolnego w kl.1-3  Zakończenie roku szkolnego w kl.1-3  Zakończenie roku szkolnego w kl.1-3