Klasy 4 i 5 spisały się na medal! Dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki i przygotowanie tych wszystkich pyszności. Wszystko rozeszło się w mgnieniu oka. Kiermasz w dniu dzisiejszym uważamy za udany.
Kiermasz słodkości Kiermasz słodkości Kiermasz słodkości Kiermasz słodkości

W piątek klasa 5a uczestniczyła w ciekawych warsztatach na temat zdrowego odżywiania. Uczniowie dowiedzieli się jakie mogą być negatywne konsekwencje nadmiernego spożywania produktów zawierających dużą ilość cukru oraz własnoręcznie przygotowali zdrowe przekąski z naturalnych składników. Było pysznie.

Warsztaty o zdrowym odżywaniu w klasie 5a Warsztaty o zdrowym odżywaniu w klasie 5a Warsztaty o zdrowym odżywaniu w klasie 5a Warsztaty o zdrowym odżywaniu w klasie 5a

17 marca ubiegłoroczni laureaci Złotych Wen wzięli udział w nagraniu programu jubileuszowego z okazji 70-lecia MDK Łazienkowska i 15-lecia Konkursu Młodych Talentów. Nasi młodzi wokaliści z klas 4 wykonali chórki w kultowej piosence "Anna Maria" i samodzielnie zaśpiewali inny przebój - "Autobus czerwony".

Nagranie programu jubileuszowego Nagranie programu jubileuszowego Nagranie programu jubileuszowego Nagranie programu jubileuszowego

Akcja pt.:

21 lutego, czyli w Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, w klasach starszych na lekcjach j. polskiego uczniowie mieli okazję m.in. zmierzyć się z quizem interaktywnym na temat częstych błędów językowych oraz wysłuchać zabawnej piosenki kabaretowej, na podstawie której uczyliśmy się poprawnych form. Pamiętajmy: włączać (a nie *włanczać), poszedłem (a nie *poszłem), sweter (a nie *swetr).

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzień Kolorowych Fryzur na Ciasnej:

Dzień kolorowych fryzur  Dzień kolorowych fryzur  Dzień kolorowych fryzur  Dzień kolorowych fryzur

Przez pierwsze tygodnie codziennie rano nasi uczniowie ze starszych klas pomagali młodszym dzieciom z klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Starsi uczą się pomocy i wrażliwości, a młodsi łatwiej adaptują się w naszej szkole.

Akcja: starszy pomaga młodszemu Akcja: starszy pomaga młodszemu Akcja: starszy pomaga młodszemu