Uczniowie klasy 3a inspirowani obrazami malarza Wojciecha Fangora tworzyli własne obrazy, ale na mleku! Tym samym uczniowie ukończyli projekt edukacyjny pt.: "Zabawa sztuką".
Obrazy malowane na mleku  Obrazy malowane na mleku  Obrazy malowane na mleku  Obrazy malowane na mleku
Bawiliśmy się na Planecie Robotów wspólnie odwiedzając Marsa. Była to świetna zabawa połączona z nauką. Konstruowaliśmy jeździki kosmiczne i sprawdzaliśmy ich wytrzymałość. Klocki lego i robotyka wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród  uczniów. Było kosmicznie.
Robotyka Robotyka Robotyka Robotyka
Nauka przez zabawę to lubimy. Młodzi programiści z klasy 1a stworzyli na zajęciach swoje pierwsze gry komputerowe.
Programiści z 1a Programiści z 1a Programiści z 1a Programiści z 1a
Dzieci brały udział w ciekawym eksperymencie, przygotowały pocztówki z życzeniami, budowały domki dla ślimaków, sprawdziły wiedzę z zakresu ekologii w grach interaktywnych. Było super!
Dzień Ziemi w świetlicy Dzień Ziemi w świetlicy Dzień Ziemi w świetlicy Dzień Ziemi w świetlicy