W czerwcowym numerze gazety "Życie Śródmieścia" na stronie 5. można przeczytać o naszych zdolnych uczniach z klas pływackich, a także klas siatkarskich i piłkarskich.

10 maja reprezentacja pływacka z naszej szkoły - Pani Dyrektor, trenerzy Wojtek Kobylarczyk i Magda Wiesiołek oraz uczniowie z klas pływackich Maja Dudkiewicz (kl. 6B) oraz Krzysztof Polkowski (kl. 8B) spotkała się z Burmistrzem dzielnicy Śródmieście, Panem Aleksandrem Ferensem. W spotkaniu uczestniczyli rów ież zastępca Burmistrza - Pan Paweł Martofel oraz przewodniczący Rady Dzielnicy Śródmieście - Pan Marcin Rolnik. Nasi pływacy zostali docenieni przez Burmistrza, opowiedzieli, jak łączą naukę ze swoją pasją sportową i otrzymali elegancki list gratulacyjny.

Brawo!

Nasze klasy pływackie docenione przez BurmistrzaNasze klasy pływackie docenione przez BurmistrzaNasze klasy pływackie docenione przez BurmistrzaNasze klasy pływackie docenione przez Burmistrza

W ostatnim czasie zakończyly się kolarskie cykle rowerowe Cisowianka Mazovia MTB Maraton, Poland Bike i Puchar Mazowsza XC.
W klasyfikacji generalnej Cisowianka Mazovii MTB Maraton Leonard z klasy 1b i Tymoteusz z klasy 3 b okazali się bezkonkurencyjni wygrywając cały cykl z kompletem punktów.
W Poland Bike, ścigając się w kategorii z o rok starszymi chlopcami zajmują bardzo wysokie miejsca: Tymek jest 3 a Leo 4, będąc najlepszymi zawodnikami w swoim wieku.

Olimpiada przedmiotowa OLIMPUS Z FIZYKI
Laureat: Maria Werner-Malento 7d

Olimpiada przedmiotowa OLIMPUS Z BIOLOGII
Laureat: Jakub Zwolak 6c

Uczennica klasy 8 B  od początku roku prezentuje wspaniałą formę sportową, bijąc swoje rekordy życiowe i zajmując na zawodach najwyższej rangi czołowe lokaty.

Już na Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych rozgromiła swoje konkurentki zdobywając 5 złotych medali. Jednocześnie zdobyła puchar jako najlepsza zawodniczka zawodów.

Następnie Klaudia została powołana do reprezentacji Polski Juniorów i reprezentowała nasz kraj na zawodach międzynarodowych w Graz i Oświęcimiu. Zdobyła tam 2 złote i 1 srebrny medal, a rywalizowała z czołówką juniorów z całej Europy.

Ukoronowaniem jej dotychczasowych osiągnięć były występy na Mistrzostwach Polski Seniorów w Olsztynie:  15 – 19.05.2019.   W doborowej stawce najlepszych polskich pływaczek  zajęła: 4 miejsce na 1500 m st.  dowolnym,  5 miejsce na 400 m st. dowolnym i 800 m st. dowolnym

Konkurs literacko - plastyczny "Fantastyczny XXI w." pod patronatem MKO
Laureatka: Patrycja Beder, klasa 6b

IX EDYCJA WARSZAWSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKO-FOTOGRAFICZNEGO "CZYTAM WIĘC JESTEM"
III miejsce: Oliwia Kochanowska , klasa 2a
Wyróżnienie: Karol Chilarzewski, klasa 4e

Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w pływaniu  2019 Racibórz  6-7. 04.2019

Wielkimi sukcesami, po dwóch dniach zmagań, zakończyły się Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Raciborzu. Naszą Szkołę reprezentowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych: Kat. 6 klas i młodszych, Kat. 7 i 8 klas.

W kategorii młodszej Reprezentacja SP 158 (klasy 6b i 7b ) zajęła 2 miejsce w punktacji Drużynowej. W kategorii starszej Reprezentacja SP 158 (klasy 7b i 8b) zajęła w punktacji drużynowej wysokie 4 miejsce. Należy zauważyć, że w klasyfikacji medalowej zajęliśmy 2-gą lokatę.

Osiągnięcia pływaków 2018_1Rocznik 2005- Drużynowe Mistrzostwo Polski, Drużynowy Rekord Polski, 2 Rekordy Polski w sztafetach 4x50 dowolnym dziewcząt oraz 4x50 zmiennym dziewcząt
Rocznik 2006- 10 miejsce Drużynowo w Polsce, 4 rekordy Polski indywidualne Rocznik 2007- 3 miejsce Drużynowo w Polsce
11 kadrowiczów w Kadrze Mazowsza, Kadrowiczka Polski
4 najlepszych zawodników w rocznikach 2005-2006-2007-2008