Klasy 4 -8Reprezentanci naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w dwóch kategoriach: młodsza 12-13, starsza 14-15. Dwa dni walki przyniosły nam bardzo dobre rezultaty i dużo radości. W kategorii młodszej nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni zwyciężając w klasyfikacji punktowej. 26 medali 8 złotych, 7 srebrnych i 11 brązowych. Najlepszym zawodnikiem został Tarasiewicz Piotr. W kategorii starszej zajęliśmy 5 miejsce - wywalczyliśmy 224 pkt oraz 4 medale 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy. Dwa razy zajmowaliśmy całe podium (200 dowolnym oraz 200 zmiennym chłopców), niejednokrotnie dublowaniem podium (100, 200 klasycznym chłopców 50 dowolnym dziewcząt). Wielki sukces w Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych ekipa pływaków zakończyła na dywaniku u Pani Dyrektor. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów.
Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Pływaniu Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Pływaniu Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Pływaniu Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w Pływaniu
Pływacy Polonii uczniowie naszej placówki z klas 5,6 i 7b zajęli 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej, zdobywając Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. Na starcie stanęli reprezentanci 42 klubów z roczników 2006-2011. Medale dla klubu: złote - 31, srebrne - 33, brązowe - 33. Gratulujemy medali i nowych rekordów życiowych.
IV Mistrzostwa Mazowsza w Ciechanowie IV Mistrzostwa Mazowsza w Ciechanowie IV Mistrzostwa Mazowsza w Ciechanowie
16 medali 9 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe zdobyli uczniowie klasy 7 i 6b zwyciężając jednocześnie w klasyfikacji medalowej. Bezkonkurencyjne sztafety mix oraz 4 x 100 dowolnym w wykonaniu dziewcząt i chłopców dały również I miejsce w klasyfikacji punktowej tej rundy. Mały przegląd formy za nami w weekend startujemy w Ciechanowie a za 2 tygodnie MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ SPORTOWYCH oraz MIĘDZYWOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12 i 13-letnich. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
I runda Grand Prix rocznika 2009/2010 I runda Grand Prix rocznika 2009/2010 I runda Grand Prix rocznika 2009/2010 I runda Grand Prix rocznika 2009/2010

Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

Klasa 7b wyruszyła do stolic Północnego Mazowsza na kolejna edycje Grand Prix Ciechanowa. Wracamy z dorobkiem 15 złotych, 12 srebrnych i 9 brązowych.

Grand Prix Ciechanów Grand Prix Ciechanów Grand Prix Ciechanów Grand Prix Ciechanów

Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!
W dwa dni zmagań na finałowych rundach Grand Prix nasi podopieczni wywalczyli łącznie 23 medale: 11 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych. Drużyna rocznika 2008 zajęła III miejsce. Rok młodsi zawodnicy uplasowali się na miejscu I. Najlepszymi zawodnikami całego cyklu po IV rundach okazali się: 2008: IV miejsce MACIEJ CZAJKA IV miejsce; 2009: I Dudkiewicz Maja, I Janus Tymon, II Jakub Gradek, III Tarasiewicz Piotr, IV Włodarczyk Michał.
Finałowa V runda Grand Prix w pływaniu Finałowa V runda Grand Prix w pływaniu Finałowa V runda Grand Prix w pływaniu Finałowa V runda Grand Prix w pływaniu