Dzieciaki ze Starówki, to same zdolne główki!

Tegoroczna edycja Turnieju Małego Smoka odbyła się w formie on-line. To nie przeszkodziło rodzeństwu Osuch do odniesienia wielkich sukcesów:
- w konkurencji form północnych w przedziale wiekowym 7-8 lat pierwsze miejsce zajęła Oriana Osuch
- w konkurencji form północnych w przedziale wiekowym 9-10 lat pierwsze miejsce zajął Oskar Osuch
- w konkurencji form południowych w przedziale wiekowym 7-8 lat pierwsze miejsce zajęła Oriana Osuch
- w konkurencji form południowych w przedziale wiekowym 9-10 lat pierwsze miejsce zajął Oskar Osuch
- w konkurencji form z bronią krótką w przedziale wiekowym 7-8 lat pierwsze miejsce zajęła Oriana Osuch
- w konkurencji form z bronią długą w przedziale wiekowym 9-10 lat pierwsze miejsce zajął Oskar Osuch
- najlepszym zawodnikiem Turnieju został Oskar Osuch
- puchar dla najlepszej zawodniczki otrzymała Oriana Osuch

GRATULACJE!
Turniej Małego Smoka  Turniej Małego Smoka  Turniej Małego Smoka  Turniej Małego Smoka

Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!
Nasi uczniowie z klasy 7c i 7e wywalczyli dziś złoty medal oraz puchar za zajęcie I miejsca w Olimpiadzie Szachowej - Warszawa Śródmieście w kategorii: młodzież. Tym samym zostaliśmy zakwalifikowani do Zawodów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Dzielnie radziła sobie również najmłodsza grupa w kategorii dzieci zajmując 5 miejsce. Widzimy tu wielki potencjał na przyszłość!
Śródmiejska Olimpiada Młodzieży w szachach Śródmiejska Olimpiada Młodzieży w szachach Śródmiejska Olimpiada Młodzieży w szachach Śródmiejska Olimpiada Młodzieży w szachach

Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

Na terenie AWF odbyły się finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych indywidualnych i sztafetowych. Naszą szkołę i Śródmieście reprezentowała liczna grupa uczniów ,17-tu w biegach indywidualnych i dwie sztafety- dziewcząt i chłopców w kategorii młodzież. Najlepszy wynik indywidualny to brązowy medal Mai z klasy 7b oraz 7 miejsce Stefana z 8b. W biegach sztafetowych nasza drużyna chłopców powtórzyła wynik z ubiegłego roku zdobywając złoty medal i tytuł mistrzowski . Fantastyczny bieg i finisz Stefana z klasy 8b wyprowadził zespół na pierwsze miejsce.

WOM - biegi przełajowe WOM - biegi przełajowe WOM - biegi przełajowe WOM - biegi przełajowe

Podczas podsumowania 53. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży pani Joanna Penkala-Smolec otrzymała podziękowania za osiągnięcia i wkład pracy w organizację i przygotowanie naszych uczniów do zawodów. P. Asia nagrodę odebrała z rąk p. Prezydent Renaty Kaznowskiej i znalazła się w doborowym towarzystwie Burmistrzów wszystkich dzielnic Warszawy. Gratulacje!
Podsumowanie Warszawskiej Olimpiady Młodzika

Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2020/2021 Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2020/2021 Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2020/2021 Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2020/2021