Dzieciaki ze Starówki, to same zdolne główki!

20 kwietnia Komitet Organizacyjny Światowego Dnia Języka Chińskiego 2022 pod patronatem Organizacji Narodów Zjednoczonych i 2. Festiwalu Wideo w Języku Chińskim ogłosił zwycięzców konkursu wideo „China Chic”. Ludzie z całego świata, zademonstrowali swoje talenty śpiewając, tańcząc, malując i pisząc, a także poprzez projektowanie mody, sztuki walki i talk-show. Wśród laureatów znalazła się uczennica klasy 2b Oriana Osuch, która została nagrodzona tytułem Future Star Award. BRAWO!
Link do oficjalnego komunikatu Festiwalu  https://newseu.cgtn.com/news/2022-04-19/UN-Chinese-Language-Day-winners-announced-19lhw9HyujK/index.html
Link do Gali na YouTube  https://www.youtube.com/watch?v=EdKuejJP2co (53min. relacji)

Oriana Osuch 2b     Oriana Osuch 2b     Oriana Osuch 2b

LogoNasi uczniowie z klas I-III uczestniczyli w licznych konkursach: ogólnopolskich, szkolnych i międzyszkolnych, w których osiągnęli następujące sukcesy:

     Uczniowie ze Starówki, to same zdolne główki!

Wojewódzki konkurs kuratoryjny

Dzieciaki ze Starówki, to same zdolne główki!

Miło nam poinformować, że w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Portret kundelka" zorganizowanym przez Szkołę Podstawowa nr 34 w Warszawie nasza uczennica klasy 2c Yuliia Kopel zajęła 1 miejsce w kategorii klas drugich. Serdecznie gratulujemy. 

Kundelek - konkurs

Dzieciaki ze Starówki, to same zdolne główki!

Dnia 17.06.2021 sześcioro naszych uczniów z klas 1-3 wzięło udział w VII Turnieju Finałowym Ogólnopolskiego projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole" z kategorią "WARS i SAWA grają w szachy".

Turniej szachowy 1 - 3  Turniej szachowy 1 - 3