i certyfikaty

Wars i Sawa
cały rok
Kl. 1 - 8

Program wspierania uzdolnionych; identyfikacja i planowe rozwijanie uczniowskich uzdolnień, rozwijanie zainteresowań i twórczej osobowości.

Renata Zaczek
Tydzień Noblowski
październik 2022
Kl. 1 - 8

Szkoła jest partnerem Tygodnia Noblowskiego, organizowanego przez CWiD Uniwersytetu Warszawskiego. Spotkania warsztatowe przygotowane przez klasy starsze dla młodszych w dziedzinach, w których wręczana jest nagroda: fizjologia lub medycyna, fizyka, chemia,  literatura, Pokojowa Nagroda Nobla, Nagroda Banku Szwecji im. A. Nobla w dziedzinie nauk ekonomicznych.

Klimko-Sztolcman
Świetliczaki na tropie
…. kolorów świata
wrzesień - maj
Kl. 3 a, 3 c

Monika Tyszkiewicz
6 obrazów dla sześciolatka
cykl 6 warsztatów
Kl. 2 a Kl. 1 c

Organizator - Stowarzyszenia Fala Kultury; projekt promujący znajomość polskiego dziedzictwa kulturowego. Zapoznanie dzieci z 6 dziełami polskiego malarstwa; nauka świadomego obcowania z obrazami. Zdobywanie informacji o artystach, stylach, obrazach podczas zabawy i ćwiczeń plastycznych.

Renata Chmielarz
Ewa Stańczuk
Uczymy dzieci programować
Kl. 3 a, 3 c

Organizator - Fundacja Rozwoju Edukacji Cyfrowej; program ogólnopolski - świadome, merytoryczne i metodyczne wprowadzanie elementów kodowania i robotyki do zajęć dydaktycznych.  Kształtowanie miękkich kompetencji: rozwijanie logicznego algorytmicznego myślenia, zadaniowego podejścia do stawianych problemów, kreatywności.

Monika Tyszkiewicz
Z darami natury,
świat nie jest ponury
Kl. 1 c

Ogólnopolski ekologiczno-plastyczny projekt edukacyjny - kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci i nauczycieli oraz zapoznanie z ideą zero waste.

Ewa Stańczuk