im. Jana Kilińskiego

ul. Ciasna 13
    tel. 22 8311327

www.szwajcarka.net

Szanowni Państwo  w roku szkolnym 2022/23 organizatorem żywienia i operatorem stołówki szkolnej jest firma SZWAJCARKA Marcin Sikorski z systemem STARTEDU. Zapraszamy na stronę ajenta w celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi organizacji żywienia zbiorowego.
Link do strony ajenta: www.szwajcarka.net oraz do rejestracji w systemie STARTEDU (szczegóły w Informatorze SZWAJCARKA)

INFORMATOR SZWAJCARKA

Kontakt z administratorem stołówki szkolnej: