Harmonogram

dostępności nauczycieli
  • Szkoła Podstawowa nr 158
    im. Jana Kilińskiego

     ul. Ciasna 13
    00-232 Warszawa
    tel. 22 8311327
    email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel dzień godzina miejsce
Bilous Diana piątek    12.55-13.55 pokój nauczycielski
Błaszczyk Natalia  1. i 3. środa                16.25-17.25 sala nr 21
Bocheń Tomasz  czwartek 9.45-10.45 basen
Chmarra Agata poniedziałek 10.00-11.00 basen
Chmielarz Renata poniedziałek 12.55-13.55 biblioteka
Cybulska Agnieszka poniedziałek 10.00-11.00 świetlica
Czarnecka Marcelina piątek 10.40-11.40 pokój n-li WF
Czerniga Eliza czwartek 14.45-15.45 sala nr 22
Czyż-Kulpińska Justyna poniedziałek 13.40-14.40 sala nr 28
Dobosz-Pyzel Anna poniedziałek 14.00-15.00 pokój psychologa/pedagoga
Ejsmentewicz Katarzyna czwartek 10.30-11.30 pokój logopedy
Falba Izabela środa 12.35-13.35 biblioteka
Gąstał-Kaczmarek Anna      
Jamka Agnieszka ostatni piatek 7.00-8.00 sala nr 23
Jarecka-Skorykow Monika środa 13.00-14.00 basen
Jaskólska Agnieszka 1., 2.piątek - uczniowie;
3. piątek - rodzice
15:35-16:35 sala nr 20
Jaśkiewicz Agnieszka wtorek 10.35-11.35 pokój nauczycielski
Jaśkiewicz Maria poniedziałek 17.20-18.20 pokój pedagoga (parter)
Karolak Dominika wtorek 9.45- 10.45 basen
Kaźmierczak Jakub poniedziałek 11.00-12.00 świetlica
Klimko-Sztolcman Anna wtorek 12.35-13.35 sala nr 18
Kobylarczyk Wojciech piątek 9.45-10.45 basen
Kołodziejczyk-Syska Monika  poniedziałek 10.50-11.50 świetlica
Korzeniowska Karolina poniedziałek 10.45-11.45 basen
Kosiacka Renata środa 12.35-13.35 biblioteka
Krasuska Jolanta  czwartek         14.45-15.45 pokój nauczycielski
Krysik Agnieszka  piątek     14.20-15.20 biblioteka
Krzykwo Justyna 1,3 piątek 15.30-16.30 sala nr 24
Kwiatkowska Anna  czwartek   7.15-8.15 sala nr 25
Larkowski Patryk środa 13.40-14.40 pokój n-li WF
Llas Jolanta piątek 12.40-13.40 pokój nauczycielski
Mańturzyk Agnieszka poniedziałek      14.00-15.00 pokój psychologa/pedagoga
Matusevych Viiktoriia piątek 14.30-15.30 świetlica
Mazurek Edyta poniedziałek 12.45-13.45 sala nr 28
Mazuruk Joanna środa 11.30-12.30 świetlica
Miros Iwona poniedziałek 12.40-13.40 biblioteka
Niedźwiecka Agata  piątek           12.40-13.40 sala nr 15
Nowacka Dominika piątek 7.00-8.00 sala nr 12
Orczyk Beata wtorek 10.00-11.00 pokój dyrektora
Padysz Mateusz poniedziałek 13.40-14.40 sala nr 27
Panasiuk Renata czwartek 13.40-14.40 sala nr 20
Parrado Herrera Javier piątek 7.45-8.45 pokój nauczycielski
Pasternak Ewa środa 12.40-13.40 sala nr 17
Penkala-Smolec Joanna czwartek 8.45-9.45 pokój n-li WF
Piątkowski Patryk poniedziałek 16.30-17.30 pokój n-li WF
Płotczyk Agnieszka piątek 14.40-15.40 pokój nauczycielski
Sałacińska Agata poniedziałek 13.55 -14.55 sala nr 22
Sawoniuk Łukasz poniedziałek 10.45-11.45 pokój n-li WF
Siedlecka Barbara środa 13.40-14.40 sala nr 28
Skuzińska Wiktoria poniedziałek 10.30-11.30 świetlica
Słonawska Małgorzata środa 7.00-8.00 sala nr 23
Stańczuk Ewa środa 12.40-13.40 biblioteka
Szczygielska Agnieszka środa 12.30-13.30 biblioteka
Szostkiewicz Renata piątek 9.45-10.45 biblioteka
Szwedek Teresa środa 11.30-12.30 pokój nauczycielski
Szymanek Joanna poniedziałek 13.30-14.30 świetlica
Tarniowa Anna środa 12.55-13.55 pokój nauczycielski
Trębicka Renata środa 7.55-8.55 sala nr 29
Tyszkiewicz Monika poniedziałek 10.00-11.00 świetlica
Ugodzińska Monika wtorek 11.55-12.55 pokój ped. terapeuty
Wojtecki Daniel czwartek 17.00-18.00 świetlica
Wójcik Iwona środa 10.00-11.00 pokój wicedyrektora
Zaczek Renata środa 7.00-8.00 sala nr 22
Zajkowska Hanna poniedziałek  12.35-13.35 biblioteka
Żaczyńska Natalia wtorek 15.35-16.35 biblioteka
Żytkiewicz Mariola poniedziałek 9.45-10.45 pokój nauczycielski
       
Public Services

00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 
tel. 22 8311327 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego © All Rights Reserved.

Powrót do góry