RODO

Ochrona danych osobowych
 • Szkoła Podstawowa nr 158
  im. Jana Kilińskiego

   ul. Ciasna 13
  00-232 Warszawa
  tel. 22 8311327
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych w Szkole Podstawowej nr 158 im. Jana Kilińskiego w Warszawie (dalej Szkoła) stosowane są odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, by przetwarzanie spełniało wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – Dz. Urz. UE L z dn. 4 maja 2016 r. z późn. zm., dalej RODO) i innych obowiązujących przepisów z zakresu ochrony danych osobowych oraz nie naruszało praw i wolności osób, których dane osobowe przetwarzane są przez Szkołę.

Administrator danych osobowych, czyli podmiot decydujący o celach i sposobach przetwarzania Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego w Warszawie, ul. Ciasna 13, 00-232 Warszawa tel.: 22 831 13 27; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Inspektorem ochrony danych jest Pan Adam Kozakiewicz.
Kontakt z Inspektorem możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w klauzulach informacyjnych poniżej:

Dokumenty RODO

01
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydata do pracy
Pobierz
02
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kontrahentów
Pobierz
03
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób składających
wnioski o udostepnienie informacji publicznej
Pobierz
04
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób upoważnionych do odbioru ucznia ze szkoly
Pobierz
05
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych ucznia i rodziców
Pobierz
06
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w monitoringu wizyjnym
Pobierz
07
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w świetlicy szkolnej
Pobierz
Public Services

00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 
tel. 22 8311327 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego © All Rights Reserved.

Powrót do góry